Emek Asus Servisi

Emek Asus Servisi olarak Asus Laptop ve bilgisayarlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek depoya sahiptir. Ankara’nın en büyük teknik servisine sahip olan Asus servisimiz siz değerli müşterilerimizin için kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklar nedir diye soracak olursanız birincisi ücretsiz arıza tespiti hizmetimizdir.

Asus Laptop veya Bilgisayarlarınızı servisimize getirdiğiniz zaman arızalarının ne olduğu konusunda sizlere bilgi vermekteyiz. İsterseniz cihazlarınızın tamirini yaparız. İstemezseniz de cihazlarınızı size tekrardan veririz. Emek Asus Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Sizlere ek masraflar çıkarmadan bilgisayarlarınızı onarımını dört dörtlük yapmaktayız.

Emek Asus Servisi

Asus marka Dünya’ da isim yapmış markalardan biridir. Şık tasarımları, kolay kullanımı insanları bu markaya yöneltmiştir. Ayrıca Asus markanın gelişmiş teknik servisi de müşterilerinin sıkıntılarına anında çözüm bulması bu markanın adından söz ettirmektedir.

Genel olarak elektronik cihazlar hassas üretilmektedir. Ayrıca markalı ürünlerin yedek parçaları da pahalı olmaktadır. Küçük bir dikkatsizliğiniz ürünün bozulmasına yol açabilir. Emek Asus servisi olarak tüm arızaların üstesinden gelmekteyiz. Biliyoruz ki bilgisayarlarınız sizler için çok kıymetli. Bundan dolayı Asus servisi olarak siz değerli müşterilerimize bilgisayarlarınızın kullanımı ile ilgili birkaç önerimiz olacaktır.

Bilgisayarlarınızı aldığınız günden sonra her 6 ayada bir bakımlarını yaptırmalısınız. İlk bakımlarını siz yapmalısınız. Tozlanmamasına özen göstermelisiniz.

Bilgisayarlarınız çalışır durumdayken çantanıza koymayınız. Aşırı ısınan cihazınızın sabit diski bozulabilir.

Bilgisayarlarınızın batarya ömrünü uzun tutmak istiyorsanız cihazınızı sürekli şarjda tutmayın.

Bilgisayarlarınızı temizlerken sıvı malzemeler kullanmayınız. Ekranı çizecek bezler kullanmayın.

Bilgisayarlarınız bozulduğunda uzman kişilere tamir ettiriniz. En önemlisi kalitesiz Asus yedek parçalar kullanmayın. Her zaman orijinal parçalar kullanmaya özen gösterin.

Asus Servis Emek, Asus Notebook Servisi, Asus Bilgisayar Servisi, Asus Servisi Emek, Asus Teknik Servis

>   Kızılay Asus Servis